polski english

Aktualności

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół.   Zarząd Oddziału Gdańsk IFMSA-Poland ..

*

W dniach 22.-28. stycznia obchodziliśmy Europejski Tydzień Profilaktyki Raka Szyjki Macicy. W naszymoddziale był to pracowity czas pełen edukacji społeczeństwa na temat tego nowotworu. W poniedziałek 22. stycznia edukowaliśmy na Politechnice Gdańskiej. W środę 24. stycznia studentki GUMedu miały okazję uczestniczyć w  kursie twerku w Studiu SoFly. Była ..

*

2 grudnia 2017 roku w Gdańsku po raz kolejny wyjechał na tory Tramwaj Zwany Pożądaniem. To akcja prowadzona przez Gdański Oddział Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland, której celem jest przybliżenie społeczeństwu problematyki zdrowia reprodukcyjnego i AIDS. Tramwaj Zwany Pożądaniem jest corocznym projektem organizowanym przez młodych ludzi i ..

Życzymy zdrowych, wesołych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.  W tym szczególnym czasie chcielibyśmy podziękować za współpracę i pomoc przy projektach IFMSA-Poland.   Życzymy szczęśliwego Nowego Roku!    Zarząd Oddziału Gdańsk IFMSA-Poland ..

*

W dniu 8.12 br. Delegacja w składzie:    Marcela Nowak - Prezydent Oddziału Agata Pieńkowska - LPO Krystian Królewicz - LORP Assist.     miała zaszczyt reprezentować Oddział Gdańsk IFMSA-Poland na Gali Aktywni w Mieście, organizowanej przez Regionalne Centrum Wolontariatu. Gala była zwieńczeniem Gdańskiego Tygodnia Wolontariatu, którego byliśmy partnerem. Uroczystość odbyła się w ..

*

W weekend 25-26.11.2017r. w CH RIVIERA przebadaliśmy ponad 300 osób! Razem z fundacją Odważni Wygrywają w ramach pogadanki edukacyjnej rozdaliśmy setki ulotek z instrukcja samobadania jąder! Zakupowicze mogli sprawdzić swoją efektywność w wyszukiwaniu zmian nowotworowych na fantomach moszny.  W niedzielę w CH BATORY w współpracy z Movember Polska udało się za ..

*

W ostatni weekend (10-12.11.2017) delegacja Oddziału Gdańsk wzięła udział w 39. Zgromadzeniu Delegatów Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland, które odbyło się w Olsztynie. Podczas corocznej Gali Ehrmannów szczególne wyróżnienie za pracę na rzecz Oddziału Gdańsk otrzymały lek. Agnieszka Mrozińska (wygrana w kategorii Koordynator Lokalny ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS), Agata ..

*

- Chciałbyś odbyć praktyki wakacyjne w szpitalu w Portugalii, Hiszpanii, Brazylii czy Tajlandii? - Jesteś zainteresowany braniem udziału w projekcie badawczym we Włoszech lub Japonii? - Chciałbyś przeżyć niezapomnianą przygodę w gronie studentów medycyny z całego świata? - Od jakiegoś czasu przyglądasz się programom wyjazdowym i chciałbyś wziąć udział, ..

*

Tak w ostatnią sobotę bawiliśmy się w Tramwaju Zwanym Pożądaniem. Nasi członkowie edukowali na temat HIV/AIDS, DJ uprzyjemniał jazdę muzyką a wszystko po to by zawieźć was na Medykalia! Nad akcją patronat objął Marszałek Województwa Pomorskiego - Pan Mieczysław Struk. Do zobaczenia na kolejnej edycji 2 grudnia!   ..

*

Piszesz pracę naukową lub chciałbyś napisać, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Nie wiesz, jak stworzyć bibliografię do swojej pracy lub gdzie w Internecie szukać rzetelnych źródeł wiedzy medycznej? Słyszałeś kiedyś o Mendeley'u, ale nie wiesz co to jest? Chciałbyś dowiedzieć się, jak wykorzystać potencjał PubMedu ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Gdańsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl