polski english

Aktualności

Chciałbyś zwiedzać świat i odrywać miejsca opisane na blogach podróżniczych? Nie wiesz, czy warto się szczepić przed wyjazdem do krajów tropikalnych? Zastanawiasz się, czy do czego może przydać Ci się wiedza na temat malarii lub dengi? Obserwujesz działania wolontariuszy w Afryce i zastanawiasz się, w jaki sposób dbają tam ..

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół.   Zarząd Oddziału Gdańsk IFMSA-Poland ..

*

W dniach 22.-28. stycznia obchodziliśmy Europejski Tydzień Profilaktyki Raka Szyjki Macicy. W naszymoddziale był to pracowity czas pełen edukacji społeczeństwa na temat tego nowotworu. W poniedziałek 22. stycznia edukowaliśmy na Politechnice Gdańskiej. W środę 24. stycznia studentki GUMedu miały okazję uczestniczyć w  kursie twerku w Studiu SoFly. Była ..

*

2 grudnia 2017 roku w Gdańsku po raz kolejny wyjechał na tory Tramwaj Zwany Pożądaniem. To akcja prowadzona przez Gdański Oddział Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland, której celem jest przybliżenie społeczeństwu problematyki zdrowia reprodukcyjnego i AIDS. Tramwaj Zwany Pożądaniem jest corocznym projektem organizowanym przez młodych ludzi i ..

Życzymy zdrowych, wesołych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.  W tym szczególnym czasie chcielibyśmy podziękować za współpracę i pomoc przy projektach IFMSA-Poland.   Życzymy szczęśliwego Nowego Roku!    Zarząd Oddziału Gdańsk IFMSA-Poland ..

*

W dniu 8.12 br. Delegacja w składzie:    Marcela Nowak - Prezydent Oddziału Agata Pieńkowska - LPO Krystian Królewicz - LORP Assist.     miała zaszczyt reprezentować Oddział Gdańsk IFMSA-Poland na Gali Aktywni w Mieście, organizowanej przez Regionalne Centrum Wolontariatu. Gala była zwieńczeniem Gdańskiego Tygodnia Wolontariatu, którego byliśmy partnerem. Uroczystość odbyła się w ..

*

W weekend 25-26.11.2017r. w CH RIVIERA przebadaliśmy ponad 300 osób! Razem z fundacją Odważni Wygrywają w ramach pogadanki edukacyjnej rozdaliśmy setki ulotek z instrukcja samobadania jąder! Zakupowicze mogli sprawdzić swoją efektywność w wyszukiwaniu zmian nowotworowych na fantomach moszny.  W niedzielę w CH BATORY w współpracy z Movember Polska udało się za ..

*

W ostatni weekend (10-12.11.2017) delegacja Oddziału Gdańsk wzięła udział w 39. Zgromadzeniu Delegatów Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland, które odbyło się w Olsztynie. Podczas corocznej Gali Ehrmannów szczególne wyróżnienie za pracę na rzecz Oddziału Gdańsk otrzymały lek. Agnieszka Mrozińska (wygrana w kategorii Koordynator Lokalny ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS), Agata ..

*

- Chciałbyś odbyć praktyki wakacyjne w szpitalu w Portugalii, Hiszpanii, Brazylii czy Tajlandii? - Jesteś zainteresowany braniem udziału w projekcie badawczym we Włoszech lub Japonii? - Chciałbyś przeżyć niezapomnianą przygodę w gronie studentów medycyny z całego świata? - Od jakiegoś czasu przyglądasz się programom wyjazdowym i chciałbyś wziąć udział, ..

*

Tak w ostatnią sobotę bawiliśmy się w Tramwaju Zwanym Pożądaniem. Nasi członkowie edukowali na temat HIV/AIDS, DJ uprzyjemniał jazdę muzyką a wszystko po to by zawieźć was na Medykalia! Nad akcją patronat objął Marszałek Województwa Pomorskiego - Pan Mieczysław Struk. Do zobaczenia na kolejnej edycji 2 grudnia!   ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Gdańsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl