polski english
« powrót
Pink Lips Project 2018
27 lutego o 18:44;   

W dniach 22.-28. stycznia obchodziliśmy Europejski Tydzień Profilaktyki Raka Szyjki Macicy. W naszymoddziale był to pracowity czas pełen edukacji społeczeństwa na temat tego nowotworu.
W poniedziałek 22. stycznia edukowaliśmy na Politechnice Gdańskiej.

W środę 24. stycznia studentki GUMedu miały okazję uczestniczyć w  kursie twerku w Studiu SoFly. Była to akcja rozluźniająca, a jednocześnie budująca pewność siebie u młodych kobiet.

W czwartek 25. stycznia studenci wzięli udział w kursie wziernikowania prowadzonym przez dra Marcina Śniadeckiego.

W piątek 26. stycznia wolontariusze IFMSA-Poland edukowali imprezowiczów w Klubogalerii Bunkier. Była możliwość także darmowego wejścia na hasło "PINK LIPS".

W sobotę 27. stycznia w AGN odbyło się spotkanie z autorką znanego bloga "Patolodzy na klatce" na temat raka szyjki macicy. Na wydarzeniu pojawili się zarówno studenci GUMedu jak i fani bloga.

Na zakończenie akcji 28. stycznia edukowaliśmy ludzi w  Galerii Manhattan.

Dodatkowo także w ramach tej akcji, choć poza Europejskim Tygodniem Prewencji Raka Szyjki Macicy  uczestniczyliśmy w  Kinie Kobiet (17.01.), gdzie wraz z SKN Chirurgii Onkologicznej nauczaliśmy o kobiecych nowotworach. 31. stycznia przeprowadziliśmy także prelekcję nt. RSM dla ludzi związanych z Kinem Kobiet.

Czas ten obfitował także w szeregi wywiadów i artykułów w gazetach, a rozświetlony na różowo most przy Galerii Bałtyckiej przypomniał mieszkańcom Gdańska o wykonywaniu cytologii.

 

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Gdańsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl