polski english

DAPHNE

 

 

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że według statystyk policji w 2011 roku ponad 113 tys. osób było ofiarą przemocy w rodzinie?

Czy wiesz, że szacuje się, że aż jedna na trzy kobiety doświadcza  w swoim życiu fizycznej lub seksualnej przemocy ze strony partnera?

Chcesz wyrazić swój sprzeciw wobec przemocy wobec kobiet?

 

Daphne to projekt, który powstał z myślą o kobietach, ich wartości i możliwościach, które często są niszczone przez lęk przed kolejnym dniem w swoim własnym  domu i nie jest to z pewnością problem marginalny. Ponad 43% kobiet w naszym społeczeństwie ma wśród swoich znajomych koleżankę, która spotyka się z przemocą fizyczna lub psychiczną! 

Daphne ma na celu przede wszystkim zapobieganie występowania sytuacji , w których na kobiecie wyładowywane są wszelkie smutki i frustracje, poprzez podnoszenie poczucia wartości uczestniczek poszczególnych projektów oraz poznawanie czynników prowadzących do stania się ofiarą przemocy. Swoim działaniem chcemy prowadzić do podnoszenia świadomości społeczeństwa o istniejącym problemie, który niestety w wielu kręgach jest nadal traktowany jako tabu.

 

Koordynatorzy Lokalni Projektu "DAPHNE"

Klaudia Szymuś

E-mail: klaudia-szymus@gumed.edu.pl

Tel: 798-960-116

 

Katarzyna Darecka

E-mail: kasia.darecka@gmail.com

Tel.: 503-585-352

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2017 IFMSA-Poland Oddział Gdańsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl