polski english

Galerie

*
*
*
*

Konferencja „Alkoholowy Zespół Płodowy /FAS/ - problem interdyscyplinarny”, okazała się wielkim sukcesem. Dnia 12.04 br. na sali im. Prof. Kieturakisa w CMI  spotkało się aż 306 osób!  Konferencję prowadził pan Andrzej Stawicki. Po uroczystym otwarciu przez panią  Krystynę Dominiczak - dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego ..

*
*
*
*

W dniach 11-13 kwietnia 2014 w Hotelu Orle w Gdańsku-Sobieszewie odbył się największy ogólnopolski zjazd studentów medycyny - 32. Zgromadzenie  Delegatów Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland. W spotkaniu tym wzięło udział 270 uczestników, reprezentujących każdy z dwunastu Uniwersytetów Medycznych w Polsce.             Wyjątkowym wydarzeniem w życiu IFMSA-Poland ..

*

Witam! W imieniu Organizatorów chciałabym Was serdecznie zaprosić na konferencję "Alkoholowy zespół płodowy /FAS/ - problem interdyscyplinarny. Wydarzenie odbędzie się 12.04.2014r. (sobota) od godz. 10:00 w Audytorium im. Prof. Zdzisława Kieturakisa w CMI. Jest to pierwsza tego typu konferencja na GUMedzie. Wykładać będą specjaliści, którzy jako jedni ..

*
*
*
*

Pod hasłem “Health Beyond 2015 – Get involved!” odbył się w dniach 3-9 marca br. w mieście Hammamet w Tunezji największy światowy zjazd studentów medycyny – IFMSA General Assembly March Meeting. W spotkaniu udział wzięło 1300 studentów ze 106 krajów. Wśród nich nie zabrakło przedstawicieli naszego ..

*
*
*
*

We wtorek 11 lutego 2014 roku edukatorki projektu "Ratowanie na Spontanie" z Oddziału Gdańsk po raz pierwszy udały się poza granice województwa pomorskiego i przeprowadziły akcję w Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie (woj. zachodniopomorskie). Jednego dnia w zajęciach wzięło udział pięć klas drugich i jedna pierwsza. ..

*
*
*
*

7. lutego braliśmy udział w balu karnawałowym organizowanym dla podopiecznych Domowego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Dutkiewicza SAC. Uzbrojeni w dobre humory i pełni energii staraliśmy się pomóc, by dzieci dobrze się bawiły, rodzice i opiekunowie mogli choć chwilę odpocząć oraz by po zabawie pozostał porządek. ..

*
*
*
*

Dnia 23 stycznia 2014 w Przedszkolu Tęczowym nr 57 w Gdańsku odbyła się pierwsza akcja "w Kleszczach Kleszczy". Około 80 dzieci dowiedziało się czym są kleszcze, gdzie żyją i jak zapobiegać bliższemu spotkaniu z tym stawonogiem. Razem zastanawialiśmy się jak należy ubrać się na spacer do ..

*
*
*
*

W zeszły czwartek tj 19 grudnia miał miejsce finał „Misia pod Szpitalną Choinkę”. W tym roku członkowie Oddziału Gdańsk IFMSA-Poland w strojach Mikołajów, Reniferów i Aniołków odwiedzili dzieci na oddziałach Gastroenterologii, Chirurgii i Ortopedii na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Mikołaja Kopernika przy ul. Nowe Ogrody 1-6 ..

*
*
*
*

14 grudnia 2013 roku odbył się Maraton Pisania Listów przeprowadzony we współpracy z Amnesty International. Pisaliśmy między innymi w obronie Tunezyjczyka pozbawionego wolności za posty na Facebooku, zgwałconej i torturowanej Meksykanki, dziennikarza z Etiopii oraz wielu innych osób. Wspólnie napisaliśmy aż 131 listów. W tym roku była to ..

*
*
*
*

W zeszłym tygodniu odbyła się już kolejna akcja "Czytamy, pomagamy", tym razem edycja mikołajkowa. Odwiedziliśmy oddziały onkologii oraz hematologii dziecięcej.  Przeczytaliśmy dzieciom bajkę "Najważniejszy prezent". Po czytaniu robione były figurki świąteczne: aniołki, renifery, bałwanki. Nie zabrakło też tworzenia rysunków związanych ze świętami! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Gdańsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl