polski english
*

Piszesz pracę naukową lub chciałbyś napisać, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Nie wiesz, jak stworzyć bibliografię do swojej pracy lub gdzie w Internecie szukać rzetelnych źródeł wiedzy medycznej? Słyszałeś kiedyś o Mendeley'u, ale nie wiesz co to jest? Chciałbyś dowiedzieć się, jak wykorzystać potencjał PubMedu ..

*

Marzysz o przeżyciu niezapomnianej przygody i lubisz nowe wyzwania? Chcesz poznać studentów medycyny z odległych zakątów świata? Jesteś osobą ciekawą innych kultur, języków i zwyczajów panujących na świecie? Chciałbyś odbyć praktyki wakacyjne w szpitalu w Portugalii, Hiszpanii, Brazylii czy Tajlandii? Jesteś zainteresowany braniem udziału w projekcie badawczym we Włoszech lub ..

*

  Nieprzestrzeganie zaleceń terapeutycznych to niesamowicie ważna, choć rzadko poruszana problematyka. Z badań wynika, że jedynie 65 proc. przewlekle chorych deklaruje przyjmowanie wszystkich zaleconych leków. Co ciekawe, do tej pory brak było publikacji, które omawiały by to zagadnienie w sposób kompleksowy. Naukowa Fundacja Polpharmy, dzięki wnioskom z raportu ..

*

Dnia 22 marca odbyła się kolejna akcja projektu „W kleszczach kleszczy”. Wspólnie z wolontariuszami odwiedziliśmy przedszkole nr 33 w Gdańsku, gdzie przeprowadziliśmy zajęcia w 3 grupach. Wspólna zabawa z przedszkolakami dostarczyła nam wiele radości. Dzieci również były zaciekawione prowadzonymi przez nas zajęciami, czego dowodem jest prezent, ..

*

W ubiegły weekend, tj. 9-10. kwietnia 2016 roku odbyła się kolejna edycja sztandarowego projektu Programu Stałego ds. Zdrowia Publicznego SCOPH - "Zdrowie pod Kontrolą". Tym razem naszych studentów można było spotkać przez dwa dni w aż dwóch galeriach handlowych - Galerii Bałtyckiej i Madison. Klienci ww ..

*

Marzysz o specjalizacji zabiegowej lub internistycznej? Zastanawiasz się jak będzie wyglądać Twoja kariera? Jak Twój wybór wpłynie na Twoje życie prywatne? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, to zarezerwuj sobie czas w piątek 15 kwietnia o godz. 16:00, a nasi specjaliści postarają się rozwiać Twoje wątpliwości i powiedzą Ci ..

*

4 kwietnia w Klinice Hematologii Dziecięcej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego przeprowadziliśmy kolejną akcję Czytamy Pomagamy, w czasie której czytaliśmy dzieciom historię Brzydkiego Kaczątka, a w celu jeszcze lepszego pobudzenia wyobraźni dzieci rysowały obrazki inspirowane bajką. Zapraszamy na kolejną akcję która odbędzie się już w przyszłym tygodniu.   ..

*

Drodzy Członkowie Oddziału Gdańsk, z radością ogłaszam skład Delegacji, która reprezentować będzie nasz Oddział podczas nadchodzącego Zgromadzenia Delegatów IFMSA-Poland we Wrocławiu: Bącal Michalina Błażyca Aleksandra Cioła Dominika Kreczko Mateusz Lubocka Paulina Łada Magdalena Majkut Izabela Nowak Marcela Stolc Paulina Węgłowska Zuzanna  Serdecznie dziękuję za wszystkie zgłoszenia. Jestem pewna, że najbliższe Zgromadzenie Delegatów będzie dla nas wszystkich fantastycznym doświadczeniem! ..

*

22 marca w holu głównym Collegium Biomedicum GUMed odbyła sie akcja Marrow Hero. Studenci przy współpracy z Ośrodkiem Dawcow Szpiku Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego przeprowadzili rejestrację potencjalnych dawców szpiku kostnego. Akcja cieszyła sie dużym zainteresowaniem wśród studentów. Podczas akcji zarejestrowano aż 82 potencjalnych dawców szpiku kostnego! Studenci ..

*

21.03 spotkaliśmy się w dość licznym gronie, aby zmalować piękne kartki dla Irminki. Irminka na Święta Wielkiej Nocy zostanie zasypana kartkami z któliczkami, barankami i kurczaczkami. Nasza mała Bohaterka choruje na zespół wad wrodzonych i z tego powodu jej dziecińswo jest usypane trudnościami. Oprócz tego po raz ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Gdańsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl