polski english
*

22 marca w holu głównym Collegium Biomedicum GUMed odbyła sie akcja Marrow Hero. Studenci przy współpracy z Ośrodkiem Dawcow Szpiku Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego przeprowadzili rejestrację potencjalnych dawców szpiku kostnego. Akcja cieszyła sie dużym zainteresowaniem wśród studentów. Podczas akcji zarejestrowano aż 82 potencjalnych dawców szpiku kostnego! Studenci ..

*

21.03 spotkaliśmy się w dość licznym gronie, aby zmalować piękne kartki dla Irminki. Irminka na Święta Wielkiej Nocy zostanie zasypana kartkami z któliczkami, barankami i kurczaczkami. Nasza mała Bohaterka choruje na zespół wad wrodzonych i z tego powodu jej dziecińswo jest usypane trudnościami. Oprócz tego po raz ..

*

W marcu testowaliśmy nowy projekt programu Zaburzenia Odżywiania – Zdrowe Odżywianie Wśród Dzieci. Odwiedziliśmy Przedszkole Fantazja oraz Szkołę Podstawową nr 60 w Gdańsku. Za pomocą gier w skojarzenia przekazaliśmy dzieciom wiedzę na temat prawidłowych nawyków żywieniowych. Rozmawialiśmy o tym dlaczego w ogóle potrzebujemy jedzenia, co to ..

*

W ubiegłą sobotę, tj. 5 marca nasi członkowie pokonali ponad 120 km, aby przebadać i wyedukować mieszkańców Słupska. Akcja odbywała się w samym centrum miasta, w Galerii Słupsk. Klienci Centrum Handlowego mogli skorzystać między innymi z badania poziomu glukozy, ciśnienia tętniczego, składu masy ciała oraz poprosić ..

*

Zapraszamy na akcję „Marrow Hero“, która odbędzie się 22 marca w holu głównym Collegium Biomedicum. Przy współpracy z Ośrdkiem Dawców Szpiku Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego przeprowadzona będzie rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego. Akcja będzie trwała od godziny 9:00 do 15:00. Studenci udzielą również wszelkich informacji na temat pośmiertnego ..

*

Zapraszamy Was serdecznie do Konkursu Przypadki Medyczne. Start 1 marca 2016. Chcesz zostać najlepszym studentem medycyny w Polsce? Czekamy na Twoje zgłoszenie :) W imieniu Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland oraz portalu PrzypadkiMedyczne.pl mamy przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w VI edycji Konkursu Przypadki Medyczne! Konkurs Przypadki ..

*

W roku 2016 program Zaburzenia Odżywiania w Oddziale Gdańsk skupia się przede wszystkim na profilaktyce. Przeprowadzamy akcje na temat zdrowego odżywiania głównie w szkołach podstawowych i przedszkolach. W styczniu odwiedziliśmy przedszkola nr 33, 34 i 62 w Gdańsku. Nowo zakupione misie w kształcie owoców oraz warzyw ..

*

Marzycielska Poczta odsłona Walentynkowa już za nami! Spotkaliśmy się razem, aby przygotować walentynki dla Karolinki. Umieściliśmy w nich tyle miłości i ciepła ile tylko mogliśmy, więc mamy nadzieję, że jak tylko Karolinka otworzyła kopertę uśmiechneła się od ucha do ucha, a jej dzień stał się jeszcze ..

*

Jeszcze przed feriami trójmiejskich szkół projekt "Psychiatria też dla ludzi" odwiedził uczniów X LO w Gdyni (11.02) oraz V LO w Gdańsku (12.02). W Gdyni lekcji na temat depresji wysłuchali uczestnicy koła medycznego, zaś w Gdańsku lekcja odbyła się w ramach biologii po angielsku, stąd też ..

*

23 stycznia w gdańskim Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC odbył się Bal Karnawałowy dla najmłodszych podopiecznych Hospicjum. Z uśmiechami na twarzach oraz pełni energii czuwaliśmy nad tym, aby każdy uczestnik dobrze się bawił i miło spędził karnawałowy wieczór. Była to wspaniała okazja do dobrej zabawy zarówno dla ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Gdańsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl