polski english
*

W dniu 26. stycznia po długiej przerwie odbyły się pierwsze w tym roku zajęcia w ramach projektu "Ratowanie na Spontanie". Po raz pierwszy edukatorzy IFMSA wybrali się do przedszkolaków. Dzieciaki z Przedszkola nr 34 w Gdańsku pilnie słuchały wskazówek dotyczących wzywania i udzielania pomocy poszkodowanym, nie ..

*

W ciągu ostatnich dwóch tygodni odbyły się pierwsze lekcje w ramach najnowszego projektu w naszym oddziale - Psychiatrii też dla ludzi. Uczniowie szkół: V LO w Gdańsku (20.01, 21.01, 26.01), Państwowych Szkół Budownictwa w Gdańsku (21.01) oraz X LO w Gdyni (27.01) zostali w prosty, ale ..

*

Studencie kierunku lekarskiego! Oto lista aktualnie dostępnych kontraktów (na naszym fanpejdżu na portalu facebook lista ta będzie na bieżąco aktualizowana, w miarę rozchodzenia się kontraktów) - tym razem w arkuszu google, gdzie będzie na bieżąco aktualizowana: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RfcjFWHP9kFuk6fp_8k8ZCzUZ2A5XLeJ2Vlu19ptOrc/edit?usp=sharing Przed zgłoszeniem się na wyjazd, szczegółowo zapoznaj się z warunkami wymiany danej ..

*

Przed nami kolejna edycja konferencji "Medycy dla Afryki"! W tym roku zapraszamy do sali im. Narkiewicza w Atheneum Gedanense Novum w piątek 8.04.2016 w godzinach 14:00-19:00. W tym roku po raz pierwszy do projektu włącza się również SKN medycyny tropikalnej, które wznowiło swoja działalność po kilkuletniej ..

*

Drodzy Członkowie Stowarzyszenia! Mamy przyjemność przedstawić listę krajów dostępnych w ramach substytucji w sezonie 2016/2017 Brazylia (DENEM) 3 BI Brazylia (IFMSA-Brazil) 2 BI (1 BI lipiec, 1 BI sierpień) Bułgaria (AMSB) 1 BI (lipiec/sierpień) Egipt (IFMSA-Egypt) 2 BI Ekwador (AEMPPI) 1 BI Ghana (FGMSA) 2 BI Indonezja (CIMSA-ISMKI) 1 BI (lipiec/sierpień) Iran (IMSA-Iran) 1 BI Jordania ..

*

Dnia 05.12.2015 r byliśmy częścią dużego festynu rodzinnego organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 50 w Gdańsku. Dla odwiedzających rodzin mieliśmy przygotowane badania poziomu glukozy we krwi oraz badanie ciśnienia krwi, a dla najmłodszych Szpital pluszowego misia. Akcja cieszyła się sporą frekwencją, a Pani Dyrektor była bardzo ..

*

Grudzień był bardzo pracowity dla osób związanych z projektem "Zaburzenia Odżywiania". Przeprowadziliśmy zajęcia z peer education w 3 Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku oraz Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdańsku. Edukowaliśmy młodzież o przyczynach oraz zagrożeniach wynikających z zaburzeń odżywiania. Razem z uczniami przedyskutowaliśmy różne formy pomocy dla ..

*

Drodzy Członkowie! Z radością informuję o ukazaniu się listy ogólnopolskiej późnej w przebiegu kwalifikacji na praktyki wakacyjne Programu Stałego SCOPE. Zakwalifikowanym serdecznie gratuluję i przypominam o konieczności niezwłocznego uiszczenia opłaty kontraktowej w wysokości 250zł. Dane do przelewu:   Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland 72 1050 1953 1000 0023 6789 8661   tytułem: "imię nazwisko, ..

*

W ubiegły piątek tj. 18 grudnia 2015 roku członkowie Oddziału Gdańsk IFMSA-Poland w strojach Mikołajów odwiedzili dzieci na oddziałach pediatrycznych Szpitala Copernicus przy ul. Nowe Ogrody 1-6 w Gdańsku. Nasz Mikołaj razem z grupą swoich pomocników dotarł na Oddział Chirurgii Dziecięcej, Ortopedii, Pediatryczny i Gastroenterologii. Każdy mały pacjent mógł ..

*

11 grudnia 2015r. z projektem IFMSA „Lekcja Kontra Infekcja” odwiedziliśmy Przedszkole nr 34 w Gdańsku. Około setka dzieci czekała na nasze propozycje wspólnej nauki i zabawy, a dokładniej mówiąc - nauki przez zabawę ;) Nasi młodzi słuchacze, choć jeszcze dokładnie nie wiedzieli, co to są bakterie i ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Gdańsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl