polski english
*

 Od 3 do 11 grudnia przy szatni w CBM-ie trwała zbiórka książek zorganizowana w ramach projektu „Czytamy, pomagamy” programu stałego SCORP Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Studenci oraz Uczelniany Samorząd Studencki GUMed zadbali o to, by karton został wypełniony do pełna! Dzięki Wam mali pacjenci Kliniki ..

*

Właśnie ruszyła kwalifikacja późna na Wymiany Naukowe SCORE - poniżej znajdziecie listę dostępnych kontraktów. Wszystkie niezbędne dokumenty można składać do piątku 18.12 do 20.00 w porterni w Medyku. Proszę o dokładne zapoznanie się z Regulamine dostępnym w zakładce SCORE. Wszelkie pytania można kierować na adres lore@gdansk.ifmsa.pl. Serdecznie ..

*

Już czwarta w tym roku akcja z serii Czytamy Pomagamy. Spotkaliśmy się 14 grudnia aby poczytać dzieciom bajki i wspólnie przygotować ozdoby na choinkę. Dzieci z uwagą słuchały przygód o Kopciuszku i Detektywie Pozytywka a ich uśmiech na twarzach był dla nas najlepszym wynagrodzeniem. Mam nadzieję, ..

*

Kolejny raz udało nam sie stworzyć wiele pięknych kartek na akcji Marzycielska Poczta, tym razem było wyjątkowo ponieważ połączyliśmy tę akcję z naszą Wigilią oddziału IFMSA-Gdańsk. Bardzo dziękuję za współpracę, mam nadzieję, że te 34 kartki z pięknymi, serdecznymi życzeniami sprawią radość Mateuszkowi :)Emotikon smile ..

*

4 grudnia Szpital Pluszowego Misia i W Kleszczach Kleszczy odwiedziło Przedszkole nr 20, przy ulicy Lenartowicza 21 w Gdańsku. Udało nam się przebadać 96 pluszaków. Bardzo dziękujemy za miłą atmosferę i z przyjemnością odwiedzimy to miejsce ponownie!   Maria Faryś Koordynator Lokalny Projektu "Szpital Pluszowego Misia" Adres email: marysiafarys09@gmail.com Oddział Gdańsk Międzynarodowego ..

*

9 grudnia w ramach działalności Programu Stałego ds. Praw Człowieka i Pokoju odbył się Maraton Pisania Listów Amnesty International . W tym roku po raz pierwszy akcja odbyła się w Bibliotece Manhattan, co pozwoliło nam trafić do szerszego grona odbiorców, z czego bardzo się cieszymy. Napisaliśmy ..

*

Tydzień SCORPu trwa, a my przeprowadzamy kolejne akcje! Jedna z nich to Marzycielska Poczta. Tym razem pisaliśmy kartki do Kasi i Tobiasza. Mamy nadzieję, że sprawią im wielką radość. Czytamy pomagamy jest już także za nami! W klinice Hematologii i Onkologii Dziecięcej przy Gdańskim Uniwersytecie Medycznym razem ..

*

6 grudnia w ramach programu „Marrow Hero“ studenci rejestrowali potencjalnych dawców szpiku kostnego podczas mikołajkowej akcji w Centrum Handlowym Auchan. Akcja była przeprowadzana przy współpracy z fundacją DKMS. Było mnóstwo zainteresowanych osób, studenci chętnie odpowiadali na wszystkie pytania i rozwiewali wszelkie niepewności. A dla najmłodszych, obok ..

*

Mamy chwilę przerwy w skomplikowanym procesie aplikacji na praktyki, ale w międzyczasie chciałabym trochę rozkręcić naszą działalność. Nie przekażę Wam wszystkich informacji elektronicznie, dlatego proponuję spotkanie 9.12 (środa) o godz. 17:30 w Medyku.   Czego będzie dotyczyło? Dla zakwalifikowanych (też z listy lokalnej) – jak wypełnić aplikację internetową? Dla niezakwalifikowanych ..

*

Drodzy Członkowie! Z radością informujemy, że pierwszy etap kwalifikacji na Praktyki Wakacyjne (SCOPE) oraz Wymianę Naukową (SCORE) już za nami! Wszystkim zakwalifikowanym serdecznie gratulujemy! Oto listy wyjeżdżających: SCORE SCOPE - lista ogólnopolska wczesna SCOPE - lista lokalna   Nie zapomnijcie o opłacie kontraktowej: 250zł na konto Oddziału    Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Gdańsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl