polski english
*

Mamy chwilę przerwy w skomplikowanym procesie aplikacji na praktyki, ale w międzyczasie chciałabym trochę rozkręcić naszą działalność. Nie przekażę Wam wszystkich informacji elektronicznie, dlatego proponuję spotkanie 9.12 (środa) o godz. 17:30 w Medyku.   Czego będzie dotyczyło? Dla zakwalifikowanych (też z listy lokalnej) – jak wypełnić aplikację internetową? Dla niezakwalifikowanych ..

*

Drodzy Członkowie! Z radością informujemy, że pierwszy etap kwalifikacji na Praktyki Wakacyjne (SCOPE) oraz Wymianę Naukową (SCORE) już za nami! Wszystkim zakwalifikowanym serdecznie gratulujemy! Oto listy wyjeżdżających: SCORE SCOPE - lista ogólnopolska wczesna SCOPE - lista lokalna   Nie zapomnijcie o opłacie kontraktowej: 250zł na konto Oddziału    Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny ..

*

Ponownie Tramwaj Zwany Pożądaniem wyjedzie na ulice Gdańska w najbliższą sobotę (5.12.2015) w godzinach 18:00-23:30, aby zwiększać swiadomość jego mieszkańców na temat zdrowia reprodukcyjnego oraz HIV i AIDS! W naszym tramwaju znajdziesz studentów i studentki medycyny, którzy z chęcią udzielą Ci wszelkich informacji na temat problemu HIV/AIDS. Naszym celem ..

Szanowni Członkowie Oddziału Gdańsk IFMSA-Poland! W związku z rezygnacją z funkcji Prezydenta Oddziału Gdańsk oraz Koordynatora Lokalnego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS, działając na podstawie pkt. 21.4.3.2. Regulaminu Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland, Komisja Rewizyjna Oddziału Gdańsk IFMSA-Poland zwołuje Walne Zebranie Członków Oddziału, na którym zostaną przeprowadzone ..

*

Dnia 20 listopada "kleszczowa ekipa" odwiedziła Przedszkole "Fantazja" na gdańskim Przymorzu, gdzie miała przyjemność przeprowadzania akcji dla żądnych wiedzy przedszkolaków. W czasie 2-godzinnej wizty przy naszym stanowisku zagościło prawie 100 milusińskich. Mogli się oni dowiedzieć się co nieco na temat kleszczy, a także zabawić się w ..

*

W ubiegłym tygodniu odbyły się trzy akcje Szpitala Pluszowego Misia. Nasi lekarze wyleczyli łącznie 168 pluszaków w Przedszkolu nr 62, w Pozytywnej Szkole Podstawowej i Przedszkolu nr 54.  Oczywiście w zabawie pomogła nam Młoda Farmacja i NOWOŚĆ! Dołączył do nas Mateusz Wójcicki - student Elektroradiologii, który  tłumaczył ..

*

W ubiegłą sobotę 14. listopada 2015 roku odbyła się kolejna edycja sztandarowej akcji Programu Stałego ds. Zdrowia Publicznego IFMSA-Poland (SCOPH) - „Zdrowie pod Kontrolą”. Podczas tego wydarzenia, które miało miejsce w Galerii Handlowej Auchan Gdańsk, przebadaliśmy i wyedukowaliśmy wielu mieszkańców Gdańska i okolic przy współpracy z ..

*

Kochani kolejny sukces Oddziału Gdańsk za nami! 10 listopada odbyła się inauguracyjna akcja Marzycielskiej Poczty. Oprócz uroczego spotkania podczas którego wspólnie rysowaliśmy i wycinaliśmy kartki dla chorych dzieci, działaliśmy również na terenie uczelni, gdzie namawialiśmy studentów do poświęcenia odrobiny czasu na wypisanie i upiększenie gotowych już ..

*

12.11.2015 r. pięcioro studentów w ramach akcji "Czytamy, pomagamy" odwiedziło dzieci z Kliniki Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia dzieci GUMed. Tym razem czytaliśmy bajkę relaksacyjną "Kotek". Aby wprowadzić odpowiedni nastrój, włączyliśmy muzykę relaksacyjną. Dużą frajdę sprawiły dzieciom również kolorowanki.  Kolejne akcje już niebawem! Serdecznie zapraszamy! :)         Joanna Namiotko Koordynator Lokalny ..

*

Listopad to miesiąc walki z rakiem prostaty i jąder.  Zafascynowani możliwościami Facebooka chcemy aby o naszej akcji edukacyjnej usłyszała cała Polska!! Dlatego postanowiliśmy uwiecznić nasze WĄSY na zdjęciach. Mamy dla Was z tej okazji konkurs fotograficzny!: 1. Zapuść/przyklej wąsy 2. Zrób zdjęcie 3. Prześlij je  na email: katarzyna.grosstyrkin@gmail.com   Wszelkie formy dozwolone!!!     Katarzyna Gross-Tyrkin Koordynator Lokalny ds. ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Gdańsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl