polski english
*

Movember ("wąsopad") to akcja odbywająca się co roku w listopadzie na całym świecie - także w Gdańsku. Ma na celu uświadamianie i edukację mężczyzn na temat raka jądra i prostaty. Są to tematy, które mężczyźni często zaniedbują lub o których często nie mają pojęcia.   Tegoroczną akcję profilaktyczną przeprowadzimy ..

*

Kolejne nasze lekcje odbyły się w Zespole Szkół Specjalnych nr 2 w Gdańsku. Młodzież była bardzo zainteresowana i zadawała dużo pytań. Najbardziej aktywni zostali nagrodzeni małymi upominkami. Cieszymy się dużym zainteresowaniem szkół współpracą z nami, pokazuje to jak ważnym problemem jest profilaktyka HIV i AIDS. Dlatego ..

*

W minioną środę (28.10.2015) w AGN odbyło się spotkanie informacyjne dla wszystkich entuzjastów dydaktycznych wyjazdów wakacyjnych, na którym zostały przedstawione ogólne zasady aplikacji dla obu programów (SCOPE i SCORE). Cieszymy się z dużego zainteresowania, potwierdzonego znaczną frekwencją :) Szczególne podziękowania kierujemy do uczestników zeszłorocznych wojaży, którzy przyszli ..

*

Z  przyjemnością chciałabym przedstawić Wam nowych koordynatorów Programu SCORA:   1 .Asystent Koordynatora Programu Stałego ds. Zdrowia Reprodukcyjnego i AIDS (LORA Asst.) - Agnieszka Mrozińska   2. Koordynator Lokalny Projektu „Movember" - Dominika Pióro   3. Koordynator Lokalny Projektu „Tramwaj Zwany Pożądaniem" - Agnieszka Mrozińska   4. Koordynator Lokalny Projektu „Pink Lips Project" - Agata Knurowska   5. Koordynator Lokalny Projektu „Peer ..

*

 Drodzy Członkowie Oddziału Gdańsk, z radością ogłaszam skład Delegacji, która reprezentować będzie nasz Oddział podczas nadchodzącego Zgromadzenia Delegatów IFMSA-Poland w Poznaniu: Antoszewska Magdalena Bącal Michalina Błażyca Aleksandra Faryś Maria Gawlik Justyna Kościuk Michał Kreczko Mateusz Lubocka Paulina Łada Magdalena Majkut Izabela Moszczyńska Agata Mrozińska Agnieszka Okapiec Aleksandra Piór Dominika Późniak Michał Sobczyk Jagoda Wiciejowska Anna    Serdecznie dziękuję za wszystkie zgłoszenia. Jestem pewien, że najbliższe Zgromadzenie ..

*

Drodzy Członkowie Oddziału Gdańsk IFMSA-Poland, Mam ogromną przyjemność przedstawić Wam nowych koordynatorów Programu SCOPH:   1. Asystent Koordynatora Programu Stałego ds. Zdrowia Publicznego (LPO Asst.) - Maria Faryś   2. Koordynator Lokalny Projektu „Szpital Pluszowego Misia” - Maria Faryś   3. Koordynator Lokalny Projektu „Marrow Hero” - Magdalena Antoszewska   4. Koordynator Lokalny Projektu „Koncert - Miś pod ..

*

W dniach 20, 21 i 23 października 2015 odwiedziliśmy Liceum Ogólnokształcące nr XVIII Szkół Okrętowych i Ogólnokształcących Conradinum we Wrzeszczu. Przeprowadziliśmy lekcje nt. profilaktyki HIV/AIDS w pierwszych klasach liceum i technikum. Rozmawialiśmy z młodzieżą o niebezpieczeństwach związanych z zakażeniem wirusem HIV i innymi chorobami przenoszonymi drogą ..

*

W ubiegły weekend tj. 17-18 października 2015 roku gdański SCOPH brał udział aż w dwóch wydarzeniach! W sobotę 17 października nasi członkowie sprawdzali ciśnienie tętnicze oraz skład masy ciała u klientów Centrum Handlowego Auchan Gdańsk na akcji z okazji Światowego Dnia Żywienia. Z kolei w niedzielę 18 października ..

*

Tramwaj zwany pożądaniem! Pink LIps Project! Movember! - to tylko kilka haseł które podowują szybsze bicie serca wśród studentów GUMed i nie tylko!    Chcesz się dowiedzieć co oznaczają, albo włączyć się aktywnie w nasze działania?   ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE!   Już w najbliższy poniedziałek (26.10.2015) o godzinie 15:30 w sali 120 ..

*

Już po raz czwarty IFMSA-Poland Oddział Gdańsk powitało nowych studentów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Projekt „Peer Support” został stworzony specjalnie z myślą o pierwszakach i trudnościach jakie napotykają w związku z rozpoczęciem studiów. Akcja cieszy się z roku na rok rosnącą popularnością i, z czego jesteśmy dumni, ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Gdańsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl