polski english

Opłaty

Aby opłaty były jasne i zrozumiałe, należy rozróżnić dwa rodzaje kontraktu: kontrakt bilateralny i unilateralny.

Kontrakt bilateralny to kontrakt dwustronny. Oznacza to, że jeżeli zdecydujesz się na wyjazd, na przykład do Hiszpanii, do Polski przyjeżdża w Twoje miejsce jeden hiszpański student. Kontrakty te stanowią zdecydowaną większość wszystkich umów podpisywanych przez IFMSA-Poland. 
 

Opłaty za kontrakt bilateralny:
 

1. Opłata kontraktowa - 250zł -  bezzwrotna. Musi być wniesiona na konto oddziału do 7 dnia po ogłoszeniu wyników kwalifikacji.
 

2. Opłata oddziałowa - 350zł - z tej opłaty pokrywamy koszt miesięcznego zakwaterowania i wyżywienia studenta przyjeżdżającego (Incomingsa). Dzięki temu Wy, wyjeżdżając na praktyki nawet do drogiego kraju, macie zapewnione zakwaterowanie i co najmniej jeden ciepły posiłek dziennie (ponieważ płaci za Was student, który stamtąd wyjeżdża). Należy ją uiścić równocześnie z wysłaniem Application Form (do 13 stycznia 2019r.)
 

3. Opłata zwrotna - 400zł - zgodnie z uchwałą obowiązującą w naszym Oddziale, opłatę tę można odrobić w całości lub częściowo, angażując się w opiekę nad Incomings. Zwrotu kaucji dokonujemy po okresie wakacyjnym (październik).

 

Kontrakt unilateralny jest kontraktem jednostronnym. Oznacza to, że nikt nie przyjeżdża na Twoje miejsce, w związku z czym sam musisz pokryć koszt zakwaterowania i wyżywienia w docelowym kraju. Takich umów dla naszych studentów IFMSA-Poland co roku podpisuje jedynie kilka.

 

Opłaty za kontrakt unilateralny:

1. Opłata kontraktowa - 250 zł - bezzwrotna. Jest to opłata za kontrakt, czyli za możliwość wyjazdu.

2. Opłata unilateralna - wysokość jest różna i zależna od kontraktu, podana w Exchange Conditions (zazwyczaj ok. 250 euro) - z tej opłaty pokrywany jest koszt zakwaterowania i wyżywienia w docelowym kraju.

 

 

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Gdańsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl