polski english

Peer Support

Peer Support - jeśli jesteś nowym studentem GUMedu, to coś dla Ciebie!

 

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA Poland Oddział

Gdańsk przygotowało dla nowo przyjętych studentów Kierunku Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego program "Peer Support". Ma on na celu wprowadzić Was w realia naszej uczelni poprzez różne gry i szkolenia. Jest to niewątpliwie niepowtarzalna szansa na integrację i dobrą zabawę!

 

Akcja odbywać się będzie w dniach 26-27 września 2013 na terenie kampusu

GUMedu. Wszelkie informacje i plan wydarzeń w załączniku poniżej!

 

Ilość miejsc na część odbywającą się 26 września jest niestety ograniczona i zarezerwowana wyłącznie dla nowych studentów kierunku lekarskiego. Zgłoszenia wysyłajcie na adres: peersupport2013@hotmail.com

Każdy z Was otrzyma od nas potwierdzenie uczestnictwa.

Natomiast część odbywająca się 27 września jest otwarta dla wszystkich studentów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego! Zapraszamy wszystkich chętnych!

 

Polub nas na Facebooku!

https://www.facebook.com/pages/Peer-Support-2013/704216629605192

 

 

*

Z dumą przedstawiamy Wam pierwszy poradnik dla I roku kierunku lekarsko-dentystycznego :) Znajdziecie w nim wiele przydatnych informacji na temat uczelni, kampusu jak i samego Trójmiasta. Do tego oczywiście specjalna część poświęcona omówieniu przedmiotów, wzbogacona o wskazówek odnośnie materiałów, zaliczeń i egzaminów. Zapraszamy Was również bardzo serdecznie na ..

*

Drodzy Koledzy i Koleżanki! W Wasze ręce oddajemy kompleksowy niezbędnik "Ogarnij się na Gumedzie", w którym znajdziecie odpowiedzi na wszytskie dręczące Was pytania i informacje o przedmiotach, działaniu uczelni, organizacjach studenckich i wiele,wiele innych! Mamy nadzieję, że ułatwi on Wam wdrożenie się w życie na uczelni :). Powodzenia, Team ..

*

Podróżnicy Oddziału Gdańsk,   zgodnie z harmonogramem, w dniach 17-22 stycznia 2014 dla tych, którzy nie dostali się nigdzie w ramach kwalifikacji wczesnej, bądź też w ogóle nie brali w niej udziału, będzie drugą szansę aby zakwalifikować się na wymarzone Praktyki Wakacyjne ze SCOPE. Wystarczy złożyć kwestionariusze papierowe i ..

*

Drodzy Pierwszoroczniacy! Specjalnie dla Was powstał "Niezbędnik Studenta - Ogarnij się w GUMie", przygotowany przez nasz Team Peer Support. Zawiera on najważniejsze informacje na temat życia studenckiego, zajęć na pierwszym roku, a także funkcjonowania w Gdańsku, który dla wielu z Was zapewne jest nowym miastem. Chcemy, aby pierwszy ..

*

Drodzy Uczestnicy projektu Peer Support! Pierwsze dni zajęć już za Wami - anatomia, histologia, embriologia spędzają Wam zapewne sen z powiek. Żeby choć trochę ułatwić Wam naukę do pierwszego kolokwium z anatomii, Team Peer Support Gdańsk przygotował dla Was "Poradnik Małego Anatoma", a w nim podsumowanie najważniejszych ..

*

Collegium Biomedicum? Atheneum Gedanense Novum? UCK? CMI? Zdajemy sobie sprawę, że te wszystkie nazwy są dla Was zupełnie obce! Właśnie dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy mapkę kampusu Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego :) Zapoznanie się z nią na pewno bardzo ułatwi Wam orientację w GUMie! :) Z nami nie zginiecie! :) ..

*

Kochani! Zapraszamy do zapoznania się z rozkładem jazdy naszego Peer Support! Już niedługo spotkamy się z Wami podczas dwudniowych warsztatów! Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy! :) Do zobaczenia już wkrótce! :) ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Gdańsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl