polski english

Peer Support

Program "Peer Support" skierowany jest do nowo przyjętych studentów Kierunku Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Ma on na celu wprowadzić ich w realia naszej uczelni poprzez różne gry i szkolenia. Jest to niewątpliwie niepowtarzalna szansa na integrację i dobrą zabawę!

Akcja odbywa się co roku pod koniec września na terenie kampusu GUMedu i trwa 3 dni z czego główna część programu polega na warsztatch integracyjnych oraz grze miejskiej.

Druga część jest otwarta dla wszystkich studentów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i odbywa się nieco mniej oficjalnie.

Starsi koledzy przybliżają przedmioty, które studenci pierwszego roku będę realizować, katedry, które je prowadzą, podręczniki, z których warto korzystać i wiele więcej. Zwieńczeniem tej części jest impreza integracyjna, która tradycyjnie odbywa się w Sopocie.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania dotyczące I roku, funkcjonowania uczelni czy samego Peer Supportu, piszcie na adres: peersupport.ifmsa@gumed.edu.pl


Do zobaczenia na Peerze!

 

Polub nas na Facebooku!

https://www.facebook.com/PeerSupportGdansk/?fref=ts

 

Paulina Witkowska

Koordynator Lokalny Projektu „Peer Support”

LOME o/Gdańsk

IFMSA-Poland o/Gdańsk

E-mail: lome@gdansk.ifmsa.pl

*

Drodzy Pierwszoroczniacy! Specjalnie dla Was powstał "Niezbędnik Studenta - Ogarnij się w GUMie", przygotowany przez nasz Team Peer Support. Zawiera on najważniejsze informacje na temat życia studenckiego, zajęć na pierwszym roku, a także funkcjonowania w Gdańsku, który dla wielu z Was zapewne jest nowym miastem. Chcemy, aby pierwszy ..

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2019 IFMSA-Poland Oddział Gdańsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl