polski english

PINK LIPS

Rak Szyjki Macicy dotyczy 1,4mln kobiet na całym świecie. Każdego roku ponad 500 tys. pacjentek  słyszy diagnozę " RSM". Około 300 tysięcy umiera. W Polsce co roku rozpoznanie raka szyjki macicy słyszy ponad 3300 kobiet. Co druga chora kobieta umiera.

Zaniepokojeni tymi danymi spostanowilismy postawić różową granicę RAKA.

 

Z okazji Europejskiego Tygodnia Prewencji Raka Szyjki Macicy w dniach 25.01- 31.01.2014 r. propagujemy Nasz największy Kobiecy artybut, czyli RÓŻOWE USTA.

PINK LIPS Project stanowi event profilaktyczno-edukacyjny zainicjowany przez Oddział Gdańsk Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland, mający na celu zwrócenie uwagi na problem wysokiej liczby zachorowań na Raka Szyjki Macicy wśród Młodych Kobiet.
 
Pink Lips Project został stworzony z potrzeby serca . W tym roku pragniemy powiedzieć "STOP!" wszystkim zachorowaniom na Raka Szyjki Macicy. Mówimy "STOP!" niewiedzy na temat raka.
 
 Na znak solidarności z kobietami walczącymi z RSM chcemy propagować symbol jedności jakim będą pomalowane na różowo usta.
 
Niech przez cały styczeń róż będzie z Nami!
 
PINK LIPS Project to nie tylko znak, ale szacunek i podziw skierowany w stronę kobiet, które podjęły walkę z chorobą. To także oznaka świadomości na temat profilaktyki i sposobom przeciwdziałania tej chorobie.
 
Pokażmy, że razem możemy więcej!!  Razem mamy PINK POWER!!!
 
Nasza PINK moc rozjaśnia na FACEBOOK'u
 
 
DOŁĄCZ DO NAS PINK SIOSTRO!
 
 
Pytania oraz zdjęcia prosimy kierować na adres: pinklipsproject@gmail.com
 
 
Koordynator Lokalny Projektu "PINK LIPS" 
 
Małgorzata Bońkowska
 
e-mail: gosiaa-93@gumed.edu.pl
 
tel: 664-934-548
PARTNERZY AKCJI

WSPIERAJĄ NAS:

 

*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2017 IFMSA-Poland Oddział Gdańsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl