polski english

Wymiany międzynarodowe

Oferty wymian międzynarodowych.

Kwalifikacja późna
15 grudnia o 22:00    Autor: NORE IFMSA

Szanowni Członkowie Stowarzyszenia,

przed Wami formularz aplikacyjny na Wymianę Naukową SCORE IFMSA-Poland. Wypełnienie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu IFMSA-Poland oraz jego kluczowego dla nas załącznika, czyli Regulaminu SCORE IFMSA-Poland.

Jeżeli dostarczyłeś/aś do LORE kompletną, wymaganą dokumentację, możesz wypełnić poniższy formularz. Zanim jednak to zrobisz, zaktualizuj swoje dane w profilu na stronie oddziału, a następnie koniecznie zapoznaj się z Exchange Conditions (warunkami wymiany) oraz listą dostępnych projektów naszych organizacji partnerskich (pamiętając, że niektóre kraje mają więcej niż jedną organizację), zwracając szczególną uwagę na wymaganą znajomość języków obcych oraz możliwe terminy wyjazdu (jeżeli kontrakt podpisany został na miesiąc lipiec, wyjechać można wyłącznie w miesiącu lipcu).

Przypominam, że w toku kwalifikacji można ubiegać się o wyjazd w ramach tylko jednego Programu Stałego - jednoczesne aplikowanie na Wymianę Naukową SCORE oraz Praktyki Wakacyjne SCOPE jest zabronione i będzie karane zgodnie z punktem 2.4 Regulaminu SCORE IFMSA-Poland.

Wypełniając formularz, można wskazać maksymalnie do trzech kontraktów z listy ogólnopolskiej, szeregując je od najbardziej do najmniej pożądanego kontraktu.

Nieprzekraczalny termin przesłania formularza to 11 grudnia 2018 godz. 23:59 CET.

Podejmując decyzję o aplikowaniu do jakiegoś kraju, należy wziąć pod uwagę szereg czynników, takich jak cena biletu lotniczego, aktualna sytuacja geopolityczna oraz uwarunkowania kulturowe. Przemyślana decyzja pozwoli uniknąć obarczonej konsekwencjami rezygnacji i zmaksymalizuje radość z wyjazdu.

Życzę powodzenia!

 

Zuzanna Ślusarz
Koordynator Narodowy ds. Wymiany Naukowej (NORE) / National Officer on Research Exchange (NORE)
tel: +48 505 057 734 | e-mail: nore@ifmsa.pl

International Federation of Medical Students' Associations - Poland*

Dyżur

Brak dyżurów
w najbliższym czasie

Adres e-mail
*
Hasło
*
Zapamiętaj mnie

Zapomniałem hasła

Rejestracja

Newsletter

E-mail

Współpraca

© 2018 IFMSA-Poland Oddział Gdańsk
Realizacja: indemi.pl     projekt graficzny: Wasacz.pl