08.01

Środa

17:00

Noworoczny Koncert Charytatywny

Maria Król

Noworoczny Koncert Charytatywny odbył się w Auditorium Primum im. prof. Olgierda Narkiewicza 8 stycznia 2020r. o godzinie 17:30. Towarzyszył mu szczytny cel, jakim była zbiórka środków na sprzęt medyczny dla Fundacji z Pompą,  wspierającej Oddział Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Centrum Kliniczneo w Gdańsku. O godzinie 17:00 odbył się kiermasz ciast, a także konkurs na którym za prawidłowe odpowiedzi na pytania można było wygrać nagrody przekazane nam przez naszych partnerów (m.in. vouchery na jedzenie, vouchery na zumbę, oraz do salonu piękności). W trakcie koncertu, pomiędzy występami wykonawców, odbyła się licytacja. Wylicytować można było m. in. voucher na nocleg w hostelu, koszulki Trefla Gdańsk, koszulkę PZPS, ręcznie robione poduszki, tomik wierszy wydany przez studentkę Gumed i wiele innych.

Podczas koncertu wystąpili: Orkiestra oraz studenci Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, a także studenci Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Patroni honorowi:

Prezydent Miasta Gdańsk oraz Rektor Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Aby przygotować się do koncertu, dnia 07.01.2020 odbyła się próba generalna dla wykonawców, którzy mieli możliwość dostostosowania nagłośnienia i oświetlenia do swoich potrzeb.

Dnia 07.01.2020 Koordynator Lokalny Projektu, Maria Król, udzieliła audycji w Radiu Gdańsk, informacja o koncercie była podawana przed Infopilotem Radia Gdańsk.

Akcja duża (a, b, c, d, f, g, h, k -> wg kryteriów 3.2.4)

Pisma oficjalne: Sygn. 193/Gd/19, Sygn. 194/Gd/19, Sygn. 246/Gd/19, Sygn. 252/Gd/19

Wspierali nas:
Trefl Gdańsk
Pierogarnia Mandu
FALLA Gdańsk
Burgermania
Szkoła Fechtunku Aramis - Szermierka Klasyczna
Grulle
Lee's Chinese
Piwna47 - Food & Wine Bar
Prologue
Moonhostel
Restauracja FINO
Love2dance
Na Okrągło
I Pazzi Di Piwna Ristorante
Polski Związek Piłki Siatkowej
Salon Mulieres HAIR & BODY
Oliwa do ognia

Auditorium Primum im. prof. Olgierda Narkiewicza, budynek AGN, Gdańsk